بنام خدا

با یک دوره جدید در خدمت شما عزیزان هستم ، همانطور که از عنوان دوره مشخص هست قرار هست در این دوره شما رو با مفاهیم و اصول برنامه نویسی آشنا کنم ، حتما این سوال به ذهنتون میاد که نزدیک ۴ الی ۵ دوره رو همزمان شروع کردم و چطور میخوام کیفیت رو در حد مطلوب ارائه بدم ؟ در پاسخ به این سوال ذهنی شما باید اعتراف کنم که بله کار سختی رو پیش رو دارم ولی به لطف خدا و همراهی و حمایت شما دوستانم مطمئنم خواهم توانست تا این دوره ها رو به نحو احسن به اتمام برسونم.در مورد تعدد دوره های در حال برگزاری هم بزودی بخشی رو در سایت ایجاد خواهم کرد و آموزش ها و دوره ها طبق یک برنامه زمانی منظم در سایت منتشر خواهد شد.و نکته خیلی مهم این که تا اتمام دوره های فعلی دوره جدیدی توسط شخص بنده شروع نخواهد شد.البته این موضوع برای سایر مدرسین بیرلرن صدق نمی کند.

جدای این مطالب بهتر هست در مورد دوره ای که مد نظرم هست توضیحاتی رو ارائه بدم ، من شما را این دوره ی آموزشی، با تاریخچه ی برنامه نویسی، تفاوت زبان های برنامه نویسی مختلف و همچنین اصول برنامه نویسی آشنا خواهم کرد. این دوره مناسب افرادی هست که تازه وارد دنیای برنامه نویسی شدند یا قصد دارند وارد این دنیای نامتناهی بشن.

در عصر حاضر، یادگیری اصول برنامه نویسی به عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه های سیستم‌های آموزشی کشورهای تراز اول دنیا همچون کشورهای آمریکایی و اروپایی مبدل شده است و دلیل مهم پرداختن چنین مهارتی توسط این کشورها، نیاز رو به رشد جامعه به این مهارت بسیار کاربردی می‌باشد به طوری که گفته می‌شود تا چند سال آینده، دانشگاه‌ها صرفاً بخش اندکی از نیاز بازار کار به برنامه نویسان را پوشش خواهند داد.
در این دوره ی آموزشی آنلاین، افراد مبتدی که علاقمند به یادگیری اصول برنامه نویسی، آشنایی با تاریخچه ی این علم و همچنین آشنایی با زبان‌های برنامه نویسی مختلف می‌باشند خواهند توانست به صورت کاملاً رایگان تعلیم ببینند.پس لطفا من رو همراهی فرمایید.